Výsledky závodů v roce 2015

Mladší (do 14 let) a šikovnější členové oddílu se mohou účastnit lezeckých závodů dětí a mládeže v rámci soutěži Moravský pohár cup a Tendon U14. Ti starší pak zkouší své síly na závodech Českého poháru a v zahraničí. Na závodech je s dětmi většinou přitomen některý z instruktorů a také mnozí rodiče. Většina dětí si poprvé vyzkouší, o čem závodění je, na tradičních oddílových závodech Perníková chaloupka. Ty se každoročně konají na přelomu listopadu a prosince. Loni, v roce 2014 se konaly v sobotu 20.12. a zúčastnilo se jich 95 dětí.

Důležitou novinkou, která bude zavedená na jaře 2015 je to, že, podobně jako je tomu v jiných sportech, závodnici musí být registrovanými členy ČHS. Také od podzimu 2014 zájemci o účast na závodech mají možnost předregistrace on-line – značně to ulehčuje práci pořadatelů jednotlivých závodů a i startovné je nižší.

Připomínáme rovněž závodníkům Tendon U14 a Českého poháru, že od ledna 2010 jsou pro závodníky povinné platné zdravotní prohlídky. Pro tento typ závodů je dostačující „normální“ potvrzení dětského lékaře o zdravotní způsobilosti – podobné se žákům a studentům vydává např. pro účast na lyžařském výcviku nebo letním táboře (viz vzor) . Zdravotní prohlídka je platná rok, závodník je povinen ji předkládat při prezentaci na závodech. Platnost prohlídky Vašeho dítěte lze ověřit po provedení předregistrace v seznamu registrovaných závodníků.


Výsledky závodů v roce 2015 najdete zde:

Výsledky závodů
Tendon Cup 2015 (TC)

Výsledky závodů
Moravia Cup 2015 (MC)

Výsledky závodů
Český pohár 2015 (ČP) 

Rocky_Monkeys_logo

Výsledky závodů
Ostatní závody 2015 (zahraniční a domácí, Perníková chaloupka) 

kalendar

Kalendář závodů 2015