Závody CT cup 2020 – Ostrava

První závody 1. ročníku CT cupu (bývalý Moravský pohár) 2020 se konaly v sobotu 19. září na venkovní stěně Tendon blok v Ostravě. Počasí bylo krásné a závodů se zúčastnilo 77 dětí, z toho 10 členů našeho oddílu pod vedením Andrzeje. Nejstarší kategorií A jsme vůbec neobsadili. Přítomní byli:

  • E (2012 a mladší): Raszková Julie
  • D (2010 – 2011): Provazníková Blanka
  • C (2008 – 2009): Antonická Soňa, Brabcová Kateřina, Kalvodová Aneta, Mynář Petr
  • B (2006 – 2007): Plšková Zuzana, Provazníková Jitka, Přikrylová Michaela, Zemanová Berenika

Nový seriál závodů CT cup, který nahradil veleúspěšný Moravský pohár, se pod novým vedením rozběhl velice dobře. První závody z tohoto seriálu se vyznačovaly velmi dobrou organizaci. Pro každou kategorii byly připravené 4 cesty. Většina závodního pole se na nich nerozřadila a bylo tedy zapotřebí lézt další, finálové, kolo. Jak tedy naše dětí dopadly?

V nejmladší kategorií E mezi holkami vyhrála s velkou převahou Julinka Raszková. V kategorií D holek Blanka Provazníková se umístila na 7. místě. Mezi holkami v kategorií C 2. místo obsadila Aneta Kalvodová, 7. místo patřilo Kačce Brabcové a 9. Soni Antonické. Mezi kluky vyhrál Petr Mynář. V kategorií B holek nejlepší z našich byla Zuzka Plšková2., Berenika Zemanová obsadila 3. místo, Jitka Provazníková5. a Míša Přikrylová 6.. Celkově lze tedy vystoupení našich dětí hodnotit velmi kladně. Kompletní výsledkové listiny