Závody Českého poháru mládeže 2016 (kat. B) – Brno

V sobotu 15.10.2016 se na naši domovské stěně Rajče v Brně se konaly další závody v lezení na obtížnost ze seriálu ČP U14 2016, které byly zároveň Mistrovstvím ČR pro rok 2016 v kategoriích U10, U12, U14 a také B. Zúčastnilo se jich celkem 35 dětí. Po celý týden jsme pracovali na jejích organizaci a snad se nám to povedlo. Atmosféra byla výborná a děti si s chuti zazávodily na cestách, které jim připravil tým pod vedením Silvie Rajfové. Na tomto místě rád bych poděkoval všem rodičům, kteří se do připrav a pomoci během závodu zapojili. Těchto závodů se zúčastnilo 8 členů našeho oddílu:

  • B: Bečička Ondřej, Fabiánek Vojtěch, Grosmanová Markéta, Prokešová Simona, Skoupý Jakub, Skříčková Veronika, Skříčková Zuzana, Špringl Petr

Naše dětí projevily velkou bojovnost, ale do do finále se probojovaly pouze dvě z nich. Ve finále nakonec mezi holkami Simča skončila na 7. místě a mezi kluky Ondra byl 8.. Všem naším závodnikům děkujeme za projevenou snahu a bojovnost. Zájemci si mohou prohlídnout bohatou fotodokumentaci a kompletní výsledkové listiny: kluci, holky.