Závody 2. ligy ČHS Jeseník bouldering

V nedělí dne 11.09.2022 se na sportovním hřišti u Gymnázia v Jeseníku konaly boulderingové závody 2.ligy ČHS. Těchto závodů se zúčastnilo celkem 100 dětí v kategoriích U08-U18 (A). Závody, které proběhly za přeháňkového počasí na venkovní stěně, měly výbornou organizaci a postavené cesty se všem líbily, i když pro některé jejích zdolání bylo velikým problémem. Náš oddíl zde reprezentovalo 14 závodníků:

  • U12: Gaudlová Johanka, Huťa Antonín
  • U14: Hamplová Lenka, Mynář Petr, Šalé Rozálie
  • U16 (B): Cikánková Terezie, Plšková Zuzana, Profant Bartoloměj, Provazníková Jitka, Přikrylová Michela, Stříbrná Kateřina
  • U18 (A): Grosmanová Karolína, Plchová Klára, Vala Jindřich

Obecně si naše dětí vedly docela dobře. V kategorií U12 mezi holkami Johanka Gaudlová obsadila pěkné 6. místo a mezi stejně starými chlapci Tonda Huťa skončil 3.. Mezi holkami kategorie U14 na nejlepší umístění dosáhla Lenka Hamplová – byla 3. a stejně tak se umístil mezi chlapci Peťa Mynář. Róza Šalé byla pak 12.. V kategorii B na 3. místě skončila Kačka Stříbrná a 4. byla Terka Cikánková. Umístění dalších holek bylo následující: 7. Zuzka Plšková, 8. Míša Přikrylová a 10. Jitka Provazníková. Mezi kluky na 6. místě skončil Bart Profant. A konečně v nejstarší, námi obsazené kategorií A, mezi holkami 2. místo obsadila Kája Grosmanová a 4. byla Klárka Plchová. Mezi kluky pak na 3. místě skončil Jindra Vala.

Všem děkujeme za velkou snahu a bojovný postoj. Kompletní výsledkové listiny: holky, kluci.