Závody 2. ligy ČHS Slaný bouldering

V sobotu dne 01.04.2023 se na stěně Pohodička ve Slaným konaly 2. boulderingové závody 2.ligy ČHS ze seriálu Petzl. Těchto závodů se zúčastnilo celkem 132 dětí v kategoriích U10-U18 (A). I přes vysoký počet účastníků závody měly výbornou organizaci a postavené cesty se všem líbily a dětí si výborně zalezly. Náš oddíl měl zde velmi početné zastoupení – 18 závodníků:

  • U10: Choutka Tomáš
  • U12: Belcredi Theodora, Gaudlová Johanka, Choutková Nela
  • U14: Huťa Antonín, Kankiová Ele, Langášek Vintíř
  • U16 (B): Antonická Soňa, Hamplová Lenka, Mynář Petr, Stříbrná Kateřina
  • U18 (A): Plšková Zuzana, Profant Bartoloměj, Přikrylová Michela, Skoupý A. Samuel, Svobodová Adéla, Sepší Jakub, Špunarová Berta

Tentokráte závody dopadly pro náš oddíl velmi dobře. V kategorií U10 výborně zalezl Tomáš Choutka a skončil na velmi pěkném 4. místě. Ve velmi dobře obsazené kategorií U12 mezi holkami se vytáhly Johanka Gaudlová a Nela Choutková, které obsadily 1. a 3. místo. V kategorií U14 jsme měli jen 3 zástupce. Mezi holkami pěkně lezla Elen Kankiová – skončila 11. a mezi stejně starými chlapci Tonda Huťa skončil 2. a Vintíř Langášek 5.. Zajímavá byla kategorie B. Zde mezi ženami zvítězila Lenka Hamplová a Kačka Stříbrná byla 5.. Mezi kluky Peťa Mynář skončil 6. a Bart Profant 8.. A konečně v nejstarší kategorií A mezi holkami 2. místo zabrala Adélka Svobodová, Zuzka Plšková byla 7. a Míša Přikrylová 9.. Mezi kluky pak na 3. místě skončil Sam Skoupý a 7. byl Kuba Sepší. Kompletní výsledkové listiny: holky, kluci.

Všem děkujeme za velkou snahu a výborné výkony.