Výsledky závodů v roce 2016

Mladší (do 14 let) a šikovnější členové oddílu se mohou účastnit lezeckých závodů dětí a mládeže v rámci soutěži Moravský pohár cup a Český pohár U14. Ti starší pak zkouší své síly na závodech Českého poháru a v zahraničí. Na závodech je s dětmi většinou přitomen některý z instruktorů a také mnozí rodiče. Většina dětí si poprvé vyzkouší, o čem závodění je, na tradičních oddílových závodech Perníková chaloupka. Ty se každoročně konají na přelomu listopadu a prosince. V roce 2015 se konaly v sobotu 05.12. a zúčastnilo se jich 105 dětí z našeho oddílu.

Důležitou novinkou, která byla zavedená na jaře 2015 je to, že, na závodech organizovaných ČHS, podobně jako je tomu v jiných sportech, závodnici musí být registrovanými členy ČHS. Zájemci o účast na jednotlivých závodech mají možnost předregistrace on-line – značně to ulehčuje práci pořadatelů jednotlivých závodů a i startovné je nižší.

Připomínáme rovněž účastníkům závodů Českého poháru U14 a Českého poháru, že povinně musí mít platné zdravotní prohlídky. Pro tento typ závodů je dostačující „normální“ potvrzení dětského lékaře o zdravotní způsobilosti – podobné se žákům a studentům vydává např. pro účast na lyžařském výcviku nebo letním táboře (viz vzor). Zdravotní prohlídka je platná rok, závodník je povinen ji předkládat při prezentaci na závodech. Platnost prohlídky Vašeho dítěte lze ověřit po provedení předregistrace v seznamu registrovaných závodníků.


Výsledky závodů v roce 2016 najdete zde:

Výsledky závodů
Český pohár U14 2016

Výsledky závodů
Moravia Cup 2016

Výsledky závodů
Český pohár 2016

Rocky_Monkeys_logo

Výsledky závodů
Ostatní závody 2016 (zahraniční a domácí, Perníková chaloupka) 

kalendar

Kalendář závodů 2016