Výsledky závodů v roce 2007

Tendon Cup Morava 2007 (TCM)

Nejšikovnější děti z kroužku se účastní lezeckých závodů dětí v rámci soutěže Tendon Cup Morava. Některé z nich zkouší také srovnat své síly s konkurencí ve vybraných závodech Tendon Cup Čechy nebo v Českém poháru. Závodnické pole je rozděleno na chlapce a děvčata a podle věku pak na 3 kategorie: A: ročník 98 a mladší, B: ročník 96-97 a C: 94-95. Každoročně se v rámci poháru Tendon Cup Morava koná 5 závodů. V roce 2007 to byly: 17.02. Olomouc, 03.03. Pustiměř, 24.03. Orlová, 25.09. Jeseník a v listopadu 10.11. Břeclav. Pro závěrečné bodování je nutné, aby se dítě účastnilo alespoň čtyř závodů. Na závody většinou jezdí s dětmi instruktor a některý z rodičů. V konečném pořadí chlapců po 5 závodech si výborně vedl Zdeněk Ustohal (5) a Michal Petřek (6)/ (…výsledky). Mezi děvčaty patřila k nejlepším Katka Zachrdlová (3), Eliška Vlčková (4) a Lucka Urbanová (6)/ (…výsledky).

24.11. Praha – finále TC Čechy

Naše malé hvězdičky Eliška a Kačka se po nepříliš vydařených závodech v Břeclaví si vyrazili do Prahy spravit si chuť na finálový závod Českého Tendon Cupu. Podařilo se jim to dokonale Mezi holkami v nejmladší věkové kategorii (A) Katka Zachrdlová obsadila také 2. místo a Eliška Vlčková dokonce celou soutěž vyhrala. / (…výsledky).

10.11. Břeclav – finále TC Morava

Na podzim závody Tendon Cup Morava gradovaly v Břeclaví. Bohužel pořadatele nezvládli situaci – panovaly zmatky a hlavně soutěžní cesty byly postavené zcela nevhodně zejména pro nejmladší kategorie, kde i ty nejlepší dětí se na kvalifikačních cestách sotva byly schopny odlepit od země. Na závody kromě osvědčených harcovníků jsme vzali několik nadějí pro příští sezónu. Nejúspěšnějším naším zástupcem byl tentokrát stále se zlepšující Michal Petřek (3) ve skupině C/(…výsledky). Mezi holkami v nejmladší věkové kategorii (A) Katka Zachrdlová obsadila také 4. místo a Eliška Vlčková byla 5. /(…výsledky).

13.-14.10. Praha – mistrovství republiky

V Praze se konalo mistrovství České republiky v lezení na obtížnost a na rychlost. V sobotu v nejmladší kategorii chlapců se zástupce našeho oddílu Zdeněk Ustohal stal vicemistrem republiky v lezení na obtížnost (…výsledky) a v nedělí pak zvítězil v závodu na rychlost (…výsledky). Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v evropském poháru, kam se Zdeněk chystá příští rok.

25.09. Jeseník – TC Morava

Na podzim závody Tendon Cup Morava pokračovaly v Jeseníku. Zúčastnily se ho pouze tři děti z oddílu. Toto jejich vystoupení bylo letos prozatím nejúspěšnější. Zdeněk Ustohal vyhrál chlapeckou skupinu B/ (…výsledky). Mezi holkami v nejmladší věkové kategorii (A) Katka Zachrdlová obsadila také 1. místo a Eliška Vlčková byla 4. / (…výsledky).

17.04. Újezd nad Lesy – TC Čechy

Na závod ze série českého Tendon Cup jely 4 děti. Nejúspěšnějším zástupcem byl v chlapecké skupině B Zdeněk Ustohal a skončil 2. / (…výsledky). Mezi holkami v nejmladší věkové kategorii (A) Katka Zachrdlová obsadila 3. místo a Eliška Vlčková 5., ve skupině B Lucka Urbanová byla 4. a ve skupině C Anička Kosová obsadila 4. místo/ (…výsledky).

24.03. Orlová – TC Morava

Do Orlové jelo 6 dětí. Ve skupině B Zdeněk Ustohal skončil 2. a Roman Demjan 10. Michal Petřek byl ve své skupině 8. /(…výsledky). Mezi holkami v nejmladší věkové kategorii (A) Eliška Vlčková obsadila 3. místo a Katka Zachrdlová 5., ve skupině B pak Lucka Urbanová 5. místo/ (…výsledky).

03.03. Pustiměř – TC Morava

Závodu se zúčastnilo 5 dětí. Namísto Romana Demjana se představil ve skupině B Zdeněk Ustohal a skončil 6. Michal Petřek byl ve skupině C 7. / (…výsledky). Mezi holkami v nejmladší věkové kategorii (A) Katka Zachrdlová obsadila 3. místo a Eliška Vlčková 5., ve skupině B pak Lucka Urbanová 6. místo/ (…výsledky).

17.02. Olomouc – TC Morava

Závodu se zúčastnilo 5 dětí, většina z nich poprvé. Roman Demjan ve skupině B byl 9. a Michal Petřek ve skupině C 5. /(…výsledky). Mezi holkami v nejmladší věkové kategorii (A) Katka Zachrdlová obsadila 3. místo a Eliška Vlčková 4., ve skupině B pak Lucka Urbanová 7. místo/ (…výsledky).