Brněnský mezioddílový přebor 2022 – obtížnost

V úterý 01.02.2022 v odpoledních hodinách na stěně Hudy v Brně proběhly 1. závody ze seriálu Brněnského mezioddílového přeboru 2022. Tentokráte se závodilo v lezení na obtížnost. Závodů se zúčastnilo celkem 71 dětí. Náš oddíl zde zastupovaly následující dětí:

  • U10: Krejčí David
  • U12: —
  • U14: Kankiová Elen, Polcar Lukáš, Šalé Rozálie, Šímová Lucie, 
  • U16 (B): Kalvodová Aneta, Plšková Zuzana, Přikrylová Míša, Tůnová Kateřina

Pro každou kategorií byly připravené 2, velmi pěkně postavené (Radkem Lienerthem), cesty. Mladší kategorie (U10, U12) lezly s jištěním seshora, závodnici kategorii U14 a B si jištění cvakali sami. Naše dětí lezly opravdu velmi pěkně a výsledkem bylo i několik pódiových umístění.

V nejmladší kategorií kluků David Krejčí obsadil 3. místo. Mezi dívkami a v kategorií U12 jsme žádné zastoupení neměli. Mezi holkami v kategorií U14 se prosadila Rozálie Šalé, která zvítězila. Na 8. děleném místě pak skončily ze stejným bodovým ziskem Elen Kankiová a Lucka Šímová. Mezi kluky byl nejlepší Lukáš Polcar. Docela nabitou kategorií B mezi holkami vyhrála Zuzka Plšková, 2. byla Aneta Kalvodová, 3. Míša Přikrylová a 4. Kačka Tůnová.

Kompletní výsledkové listiny: kluci a holky. Děkujeme všem našim zúčastněným závodníkům za skvělou práci a Zuzce Plškové a Míši Přikrylové za předlezení cest pro kategorie U10 a U12.