Brněnský mezioddílový přebor 2021 – rychlost

Ve středu 13.10.2021 v odpoledních hodinách na stěně Hudy v Brně se konaly 1. závody ze seriálu Brněnského mezioddílového přeboru. V kalendáři ČHS jsou tyto závody součásti série závodů 3. ligy, jsou to tedy lokální závody určené pro začínající lezce. Tentokráte se závodilo na rychlost. Ve tři kategoriích se jich účastnilo asi 40 mladých nadějí. Jelikož závodů se účastnily jen dětí z brněnských oddílů, všechny se znaly a panovala výborná atmosféra. Celá akce proběhla velmi rychle – závody začaly kolem 15 a před 18 hodinou bylo hotovo. Náš oddíl zastupovalo celkem 13 dětí:

  • U10: Gaudlová Johanka, Langášek Vilém
  • U12: Múčková Markéta, Langášek Vintíř, Stránská Terezie, Šalé Rozálie
  • U14: Antonická Soňa, Brabcová Kateřina, Kalvodová Aneta, Kopec Karel, Múčková Klára, Stříbrná Kateřina, Tůnová Kateřina

Pokud jde o výsledky všichni si tam byli vyzkoušet, co obnáší závody na rychlost. Někteří to zkoušeli úplně poprvé, ale všichni si zalezli své nejlepší časy. Na bednu nakonec se ve svých kategoriích dostali: Johanka Gaudlová, Vintíř Langášek a Rozálie Šale – 1. místo, Kačka Brabcová – 2. místo a Aneta Kalvodová – 3. místo. Kompletní výsledkové listiny: kluci a holky.

Všem našim účastníkům děkujeme za projevené úsilí a dosažené výsledky. Další závody z této série proběhnou v úterý odpoledne dne 02.11.2021 a budou věnované další disciplíně – tentokráte se poleze na obtížnost.