Závody Hudy Kombinace U14 Brno

Po několika měsících karanténování se dětí konečně budou moci zúčastnit lezeckých závodů :))). V nedělí dne 14.06.2020 na stěně Hudy v Brně se budou konat Open závody pro dětí kategorií U14 v olympijské trojkombinaci, tj. ve formuli, ve které tyto závody proběhnou na LOH v Tokiu v roce 2021. Tyto závody jsou zároveň součástí seriálu HUDY závody v kombinaci U14. Jsou to závody určené i pro méně zkušené lezce.

Dětí budou závodit ve tři disciplínách: v lezení na obtížnost a na rychlost a v boulderingu. Výsledné umístění bude pak dáno součtem umístění v jednotlivých disciplínách. Je to jedinečná příležitost si vyzkoušet olympijský závod. Na závodech budou přítomní oddíloví trenéři. Časový plán a další podrobnosti jsou k nalezení na oficiální pozvánce.

Závodů se může zúčastnit každé dítě, které si to chce zkusit – zejména v mladších kategoriích to bude opravdu pro všechny a proto účast doporučujeme i těm, co s lezením začínají a vypadá, že jim to alespoň trochu jde (nejde tu o vítězství, ale spíše o sbírání zkušenosti). Pro ty, kteří mají málo nebo žádné zkušenosti s účastí na závodech, v článku na našem webu můžete najít spoustu dobrých rad. Účastnici závodů nemusí mít potvrzení o zdravotní způsobilosti ani být členy ČHS. Účast dětí, zejména těch nejmladších, zkonzultujte s příslušným trenérem.

Tyto závody by si mohly vyzkoušet především následující dětí (pro některé z nich to budou ty první):

  • U10 (2011 a mladší): Bačová Zoe, Čuhelová Veronika, Hladíková Veronika, Huťa Antonín, Jahn Sarah, Janačíková Valerie, Kašíková Barbora, Konečný Prokop, Nečas Jáchym, Svobodová Šárka, Šoupalová Anna, Veselá Rosalie
  • U12 (2009 – 2010): Antonická Soňa, Borovcová Aneta, Bartoš Mateo, Čechová Veronika, Čermák Timotej, Hamplová Lenka, Lachetová Elen, Langášek Vintíř, Marková Sára, Mynář Petr, Provazníková Blanka, Szendiuchová Elena, Šilhanová Ema, Školář Dan, Zbořilová Barbora
  • U14 (2007 – 2008): Bartošová Mia, Brabcová Kateřina, Bumbálek Melichar, Cikánková Terezie, Cupák Matyáš, Čermák Šimon, Holub Vojtěch, Janačík Tadeáš, Jaroš Václav, Kadlecová Alice, Kalvodová Aneta, Koryčánková Josefina, Mayer Max, Múčková Klára, Pečenka Adam, Plchová Magdalena, Plšková Zuzana, Provazníková Jitka, Přikrylová Michaela, Raková Daniela, Schauer Adam, Skoupý Samuel, Svobodová Adéla, Žák Jiří

POZOR!

Kapacita závodu v Brně je 120 děti. Po překročení limitu přihlašování bude uzavřeno. Proto urychleně pošlete níže uvedenou přihlášku !!! 

PŘIHLÁŠKA NA ZÁVODY V BRNĚ

Pokud jste se nepřihlásili na závody přes náš formulář do dne 28.05.2020, lze to nyní učinit jen přes přihlašovací formulář pořadatele (až do naplnění kapacity závodu).