Závody 3. ligy ČHS bouldering Brno

V sobotu dne 30.04.2022 se na stěně Hangár v Brně budou konat boulderingové závody 3.ligy ČHS.

Závody 3. ligy jsou lokální závody určené především pro začínající a mírně pokročilé lezce. Tentokráte se bude závodit v boulderingu v kategoriích U08-U14 (viz propozice). Na tyto závody jsou nominované následující dětí (přihlásit se však může každý zájemce):

  • U10: Fichtelová Zuzana, Krejčí David
  • U12: Čuhelová Veronika, Gaudlová Johanka, Huťa Antonín, Langášek Vilém, Nečas Jáchym, Šoupalová Anna
  • U14: Antonická Soňa, Chyťa Tadeáš, Kankiová Elen, Langášek Vintíř, Mynář Petr, Polcar Lukáš, Provazníková Blanka, Šalé Rozálie, Šímová Lucie

Na tyto závody je třeba se předregistrovat. Vzhledem k tomu, že pro každou kategorií bude jen 30 míst, registraci všech jmenovaných provede oddíl a je třeba účast dítěte obratem potvrdit.

Připomínáme všem účastníkům závodů organizovaných ČHS, že pro závodníky jsou povinné platné zdravotní prohlídky (viz formulář). Zdravotní prohlídka je platná rok. Platnost prohlídky Vašeho dítěte lze ověřit po provedení předregistrace v seznamu registrovaných závodníků a případné potvrzení o nově provedené zdravotní prohlídce je nutno zaslat předsedovi oddílu, který jí zaregistruje do svazového systému.

Všechny osoby startující v mládežnických závodech musí být také členy příslušného sportovního svazu (průkazky s sebou), v našem případě Českého horolezeckého svazu.

Na místě budou přítomní oddíloví trenéři.