Závody Olomoucká ještěrka 2022 obtížnost

V sobotu 04.06.2022 na lezecké stěně Flash Wall v Olomouci proběhnou závody v lezení na obtížnost, které jsou určené zejména dětem věkové kategorie U10 – U14, které se závodním prostředím zatím nemají žádné zkušenosti, nebo jen malé, ale zároveň by si chtěly soutěžní atmosféru také užít. Pořadatelem závodů je horolezecký oddíl Flash Wall Olomouc.

Dětí polezou 2 kvalifikační cesty a ty nejlepší pak jednu finálovou. Kategorie U10 a U12 polezou s horním jištěním, U14 s cvakáním. Bližší podrobnosti jsou dostupné v oficiální pozvánce. tyto závody doporučujeme následujícím dětem z řad členů našeho oddílu:

  • U10 (2013 a mladší): Belcredi Theodora, Fichtelová Zuzana, Lounková B. Michaela, Kankia Mathias, Krejčí David
  • U12 (2011 – 2012): Čuhelová Veronika, Nečas Jáchym, Šoupalová Anna
  • U14 (2009 – 2010): Chyťa Tadeáš, Kankiová Elen, Langášek Vintíř, Polcar Lukáš, Provazniková Blanka, Šímová Lucie

Pro účast v těchto závodech nejsou nutné žádné další formality (např. lekářské prohlídky, členství ve ČHS, závodní licence atp.). Na tyto závody je nutno se předem přihlásit (do 01.06.2022, viz pozvánka) a uhradit startovné (při prezentaci). U registrace použijte, prosím, oficiální název oddílu Rocky Monkeys Brno a informujte nás o provedení registrace nebo neúčastí na závodech (kvůli přehledu o počtu našich účastníků). Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte nás – poradíme, jak na to nebo registraci rovnou provedeme.

Budeme se snažit, aby na závodech byl přítomen oddílový trenér.