Lezecké závody na obtížnost 2021 Choceň (2. liga)

Další závod ze série druholigových závodů organizovaných ČHS se bude konat v Chocni na stěně ve sportovní hali při ZŠ Sv. Čecha v sobotu dne 20.11.2021. Mohou se jich zúčastnit dětí narozené v roce 2006 a mladší. Program a podrobnosti lze najít na oficiální pozvánce.

Účast na těchto závodech doporučujeme následujícím dětem: 

  • U10: Čuhelová Veronika, Gaudlová Johanka, Krejčí David, Langášek Vilém, Šoupalová Anna
  • U12: Huťa Antonín, Chyťa Tadeáš, Kankiová Elen, Langášek Vintíř, Nečas Jáchym, Šalé Rozálie
  • U14: Antonická Soňa, Brabcová Kateřina, Kalvodová Aneta, Skřivánková Anna, Stříbrná Kateřina, Šímová Lucie, Tůnová Kateřina
  • B: Plšková Zuzana, Provazníková Jitka, Přikrylová Michaela, Sparling Zoe, Špunarová Berta, Zemanová Berenika

Závodu se ale může zúčastnit každé dítě – zejména v mladších kategoriích to bude opravdu pro všechny, účast vřele doporučujeme !!!. Účastnici závodů musí mít potvrzení o zdravotní způsobilosti a být členy ČHS (členské průkazy zajišťuje oddíl).

Mladší kategorie (U10, U12) polezou s horním jištěním.  Dětí, které v loňském roce v seriálu závodů Českého poháru nebo ČP U14 obsadily v celkovém pořadí jedno z pěti prvních míst, se mohou účastnit těchto závodů mimo soutěž (MS).

Zájemci o účast na závodech se musí registrovat (dle roku narození dítěte) do jednotlivých kategorií (v řádku Oddíl uvádějte Rocky Monkeys Brno).

Během závodů bude přítomen oddílový trenér (Andrzej).