Český pohár v boulderingu 2019 Praha

Třetí v tomto roce závody Českého poháru v boulderingu se budou konat ve dnech 14. a 15.09.2019 na stěně postavené v Praze – Náplavce. Tyto závody jsou vhodné zejména pro dětí, které pravidelně navštěvují středeční nebo čtvrteční bouldrové tréninky.

V sobotu se představí dospěli (M/Ž) a mládežnické kategorie B, A a J, v neděli pak budou soutěžit děti kategorii U10, U12, U14podrobné informace. Za náš oddíl jsme na tyto závody nominovali následující dětí:

  • U10: Bartoš Mateo, Školář Dan
  • U12: Bartošová Mia, Cikánková Terezie, Cupák Matyáš, Čermák Šimon, Čermák Timotej, Hamplová Lenka, Mynář Petr
  • U14: Jančuš Vilém, Jaroš Václav, Kolařík Matyáš, Pařilová Valérie, Plchová Magdaléna, Skoupý Samuel, Svobodová Adéla
  • B: (2004 – 2005): Grosmanová Karolína, Gruber Lukáš, Hrbáčová A. Ludmila, Mašková Nela, Peřina David, Plchová Klára, Skoupá Sabina, Slovák Dan, Vaverková Adéla
  • A: (2002 – 2003): Cink Jáchym, Galeová Ema, Prokešová Simona, Skříčková Veronika, Skříčková Zuzana, Špringl Petr
  • J: (2000 – 2001): Ondřejová Jana
  • M/Ž: Bína Ondřej, Petrová Lucie

Na tyto závody je třeba se předregistrovat do dne 12.09.2019 na webu ČHS: kategorie B, A, J, dospělí a U10 – U14

Připomínáme všem účastníkům závodů U14 a Českého poháru mládeže, že pro závodníky jsou povinné platné zdravotní prohlídky. Pro tento typ závodů je dostačující „normální“ potvrzení dětského lékaře o zdravotní způsobilosti – podobné se žákům a studentům vydává např. pro účast na lyžařském výcviku nebo letním táboře (viz vzor). Zdravotní prohlídka je platná rok, závodník je povinen ji předložit při prezentaci na závodech. Platnost prohlídky Vašeho dítěte lze ověřit po provedení předregistrace v seznamu registrovaných závodníků.

Všechny osoby startující v mládežnických závodech musí být také členy příslušného sportovního svazu, v našem případě Českého horolezeckého svazu – je zajištěno prostřednictvím oddílu.

Rodiče, kteří pojedou s dětmi a mají volná místa v autě, a stejně tak, děti, které nemají odvoz prosíme o registraci své nabídky a poptávky ve formuláři přehledu poptávky a nabídky volných míst, který je k dispozici pro každý závod zvlášť. Na závodech v Praze budou přítomní oddíloví trenéři.