Český pohár U14 obtížnost Zlín

Druhé v tomto roce závody v lezení na obtížnost ze seriálu Českého poháru U14 se budou konat v sobotu, dne 28.05.2022, na stěně Vertikon ve Zlíně. Závody jsou především určené dětem, které už mají nějaké zkušenosti. Bližší informace jsou k nalezení na oficiální pozvánce.

Účast na těchto závodech doporučujeme následujícím dětem:

  • U10 (2013 – 2014): Fichtelová Zuzana, Krejčí David
  • U12 (2011 – 2012): Gaudlová Johanka, Huťa Antonín, Raszková Julie, Šoupalová Anna
  • U14 (2009 – 2010): Antonická Soňa, Langášek Vintíř, Mynář Petr, Šalé Rozálie

Na tyto závody je třeba se předregistrovatUpozorňujeme, že platbu startovného je třeba provést předem a platba musí dorazit na účet do 25.05.. POZOR!!! Od 04.04.2022 nastala změna čísla účtu !!! (čtěte návod zveřejněný na stránce s registraci !!!). V případě platby na místě startovné je vyšší.

Připomínáme všem účastníkům závodů Českého poháru, že pro závodníky jsou povinné platné zdravotní prohlídky (viz formulář). Zdravotní prohlídka je platná rok. Platnost prohlídky Vašeho dítěte lze ověřit po provedení předregistrace v seznamu registrovaných závodníků a případné potvrzení o nově provedené zdravotní prohlídce je nutno zaslat předsedovi oddílu, který jí zaregistruje do svazového systému.

Všechny osoby startující v mládežnických závodech musí být také členy příslušného sportovního svazu (průkazky s sebou), v našem případě Českého horolezeckého svazu a mít zaplacenou závodní licenci – je zajištěno prostřednictvím oddílu.

Na závodech bude přítomen oddílový trenér.