Český pohár U14 Choceň

Koronavirus sice zase řadí, ale další závody ze seriálu Český pohár U14, plánované na sobotu 17.10.2020 na stěně v Chocni, sice s nějakým omezením pro diváky, snad proběhnou. Závody jsou především určené dětem, které už mají nějaké zkušenosti. Bližší informace jsou k nalezení na oficiální pozvánce.

Pro oba závody nominaci provedou příslušní trenéři. Poté je třeba se ně předregistrovat. Pokud na webu ČHS ještě nejste registrování, musíte nejprve provést registraci (dle pokynů) a teprve až pak se můžete registrovat na jednotlivé závody. Kdybyste měli nějaký problém, dejte nám vědět – vyřešíme :).

Připomínáme všem účastníkům závodů ČP U14 a Českého poháru mládeže, že pro závodníky jsou povinné platné zdravotní prohlídky – viz vzor formuláře. Zdravotní prohlídka je platná rok, závodník je povinen ji předložit při prezentaci na závodech. Platnost prohlídky Vašeho dítěte lze ověřit po provedení předregistrace v seznamu registrovaných závodníků.

Všichni účastnici závodů musí být také členy příslušného sportovního svazu, v našem případě Českého horolezeckého svazu – je zajištěno prostřednictvím oddílu (průkazky s sebou).

Na závodech bude přítomen oddílový trenér.