Český pohár U14 2019 Olomouc

První závody ze seriálu Český pohár U14 2019 se budou konat v sobotu, dne 04.05.2019, na stěně Flash Wall v Olomouci. Závody jsou především určené dětem, které už mají nějaké zkušenosti. Bližší informace jsou k nalezení na oficiální pozvánce. Pro tento závod, s ohledem na blízkost místa konání, jsme tentokrát nominovali i některé méně zkušené děti, aby si zvykali i na těžší závody:

  • U10 (2010 a mladší): Bartoš Mateo, Čechová Veronika, Čillík Samuel, Holub Václav, Hladíková Veronika, Langášek Vintíř, Marková Sára, Provazníková Blanka, Školář Dan, Zbořilová Barbora
  • U12 (2008 – 2009): Antonická Soňa, Bartošová Mia, Brzobohatá Gabriela, Cikánková Terezie, Cupák Matyáš, Čermák Šimon, Čermák Timotej, Dedková Klára, Hamplová Lenka, Hladíková Eliška, Kadlecová Alice, Kalvodová Aneta, Křístková Veronika, Mayer Max, Mynář Petr
  • U14 (2006 – 2007): Holub Vojtěch, Janačík Tadeáš, Jančuš Vilém, Jaroš Václav, Kolařík Matyáš, Pánková Karolína, Pařilová Valérie, Patloka Nicolas, Plchová Magdalena, Plšková Zuzana, Raková Daniela, Sepši Jakub, Skoupý Samuel, Svobodová Adéla

Na tyto závody je třeba se předregistrovat. Pokud na webu ČHS ještě nejste registrování, musíte nejprve provést registraci (dle pokynů) a teprve až pak se můžete registrovat na jednotlivé závody. Kdybyste měli nějaký problém, dejte nám vědět – vyřešíme :).

Připomínáme všem účastníkům závodů ČP U14 a Českého poháru mládeže, že pro závodníky jsou povinné platné zdravotní prohlídky. Pro tento typ závodů je dostačující „normální“ potvrzení dětského lékaře o zdravotní způsobilosti – podobné se žákům a studentům vydává např. pro účast na lyžařském výcviku nebo letním táboře (viz vzor). Zdravotní prohlídka je platná rok, závodník je povinen ji předložit při prezentaci na závodech. Platnost prohlídky Vašeho dítěte lze ověřit po provedení předregistrace v seznamu registrovaných závodníků.

Všichni účastnici závodů musí být také členy příslušného sportovního svazu, v našem případě Českého horolezeckého svazu – je zajištěno prostřednictvím oddílu.

Rodiče, kteří pojedou s dětmi a mají volná místa v autě, a stejně tak, děti, které nemají odvoz prosíme o registraci své nabídky a poptávky v příslušné záložce ve formuláři přehledu poptávky a nabídky volných míst, který je k dispozici pro každý závod zvlášť. Na závodech budou přítomní oddíloví trenéři: Simona, Veronika a Andrzej.