Český pohár 2022 Brno

První, a zároveň také nominační, závody ze seriálu Českého poháru 2022 v lezení na obtížnost se budou konat v pátek, dne 15.04.2022 na stěně Hudy v Brně. Závody jsou určené především všem, kteří už mají nějaké zkušenosti. Bližší informace jsou k nalezení na oficiální pozvánce. Tento závod je vhodný pro následující členy našeho oddílu:

  • B: (2007 – 2008): Plšková Zuzana, Přikrylová Michaela, Stříbrná Kateřina, Skoupý Samuel
  • A: (2005 – 2006): Grosmanová Karolína, Jančuš Vilém, Plchová Klára, Skoupá Sabina
  • J: (2003 – 2004): Cink Jáchym, Hrbáčová A. Ludmila, Peřina David

Na tyto závody je třeba se předregistrovatkategorie B a dospělí a kategorie A a J. Upozorňujeme, že platbu startovného je třeba provést předem a platba musí dorazit na účet do 13.04.. POZOR!!! Nastala změna čísla účtu !!! (čtěte návod zveřejněný na stránce z registraci !!!). V případě platby na místě startovné je vyšší.

Připomínáme všem účastníkům závodů Českého poháru, že pro závodníky jsou povinné platné zdravotní prohlídky (viz formulář). Zdravotní prohlídka je platná rok. Platnost prohlídky Vašeho dítěte lze ověřit po provedení předregistrace v seznamu registrovaných závodníků a případné potvrzení o nově provedené zdravotní prohlídce je nutno zaslat předsedovi oddílu, který jí zaregistruje do svazového systému.

Všechny osoby startující v mládežnických závodech musí být také členy příslušného sportovního svazu, v našem případě Českého horolezeckého svazu a mít zaplacenou závodní licenci – je zajištěno prostřednictvím oddílu.

Na závodech budou přítomní oddíloví trenéři.