Český pohár 2019 Praha

První, a zároveň také nominační, závody ze seriálu Českého poháru 2018 v lezení na obtížnost se budou konat v sobotu, dne 23.03.2019 na stěně Smichoff v Praze. Závody jsou určené především všem, kteří už mají nějaké zkušenosti. Bližší informace jsou k nalezení na oficiální pozvánce. Tento závod je vhodný pro následující členy našeho oddílu:

  • B: (2004 – 2005): Grosmanová Karolína, Gruber Lukáš, Hrbáčová A. Ludmila, Mašková Nela, Peřina David, Plchová Klára, Skoupá Sabina, Vaverková Adéla
  • A: (2002 – 2003): Cink Jáchym, Galeová Ema, Prokešová Simona, Skříčková Zuzana, Špringl Petr
  • J: (2000 – 2001): Ondřejová Jana
  • M/Ž: Bína Ondřej, Petrová Lucie

Na tyto závody je třeba se předregistrovatkategorie B a dospělí a kategorie A a J. Připomínáme všem účastníkům závodů Českého poháru mládeže, že pro závodníky jsou povinné platné zdravotní prohlídky. Pro tento typ závodů je dostačující „normální“ potvrzení dětského lékaře o zdravotní způsobilosti – podobné se žákům a studentům vydává např. pro účast na lyžařském výcviku nebo letním táboře (viz vzor). Zdravotní prohlídka je platná rok, závodník je povinen ji předložit při prezentaci na závodech. Platnost prohlídky Vašeho dítěte lze ověřit po provedení předregistrace v seznamu registrovaných závodníků. Všechny osoby startující v závodech musí být také členy příslušného sportovního svazu, v našem případě Českého horolezeckého svazu – je zajištěno prostřednictvím oddílu. Na místě budou přítomní oddíloví trenéři.

Rodiče, kteří pojedou s dětmi a mají volná místa v autě, a stejně tak, děti, které nemají odvoz prosíme o registraci své nabídky a poptávky ve formuláři přehledu poptávky a nabídky volných míst, který je k dispozici pro každý závod zvlášť.