CT cup 2021 Brno

Loňský 1. ročník CT cupu (bývalý Moravský pohár) díky epidemii covidu skončil po prvním závodu, který se konal 19.09.2020 v Ostravě. První závod, letošního 2. ročníku seriálu závodů CT cup, se bude konat v Brně na stěně Komec v sobotu dne 05.06.2021. Mohou se jich zúčastnit dětí narozené v roce 2006 a mladší. Program a podrobnosti lze najít na oficiální pozvánce.

Závodu se může zúčastnit každé dítě – zejména v mladších kategoriích to bude opravdu pro všechny, účast vřele doporučujeme !!!. Účastnici závodů musí mít potvrzení o zdravotní způsobilosti (na tyto závody výjimečně postačí prohlášení o způsobilosti) a být členy ČHS (členské průkazy zajišťuje oddíl).

Mladší kategorie (U08, U10, U12) polezou s horním jištěním.  Dětí, které v loňském roce v seriálu závodů Českého poháru nebo ČP U14 obsadily v celkovém pořadí jedno z pěti prvních míst, se mohou účastnit těchto závodů mimo soutěž (MS).

Zájemci o účast na závodech se musí přihlásit (dle roku narození dítěte) přímo pořadatelům do jednotlivých kategorií (v řádku Oddíl uvádějte Rocky Monkeys Brno):

Po zaregistrování dítěte prosíme také o vyplnění a odeslání níže uvedeného informačního formuláře (potřebujeme mít přehled o tom, kdo se závodů zúčastní). Závodu budou přítomní oddíloví trenéři: Jana a Andrzej.

CT cup Ostrava