Český pohár U14 v boulderingu Zlín

Koronavirus zrušil téměř všechny závody plánované na první pololetí tohoto roku a tak teď (a doufáme, že už bez přerušení) budeme vše až do konce roku tvrdě dohánět. První v tomto roce závody ze seriálu Českého poháru U14 v boulderingu se budou konat v sobotu, dne 12.06.2021, na nové bouldrovce u stěny Vertikon ve Zlíně. Závody jsou především určené dětem, které už mají nějaké zkušenosti. Bližší informace jsou k nalezení na oficiální pozvánce.

Na tyto závody jsme nominovali následující dětí:

  • U10 (2012 a mladší): Gaudlová Johanka, Raszková Julie, Šoupalová Anna
  • U12 (2010 – 2011): Huťa Antonín, Nečas Jáchym, Šalé Rozálie
  • U14 (2008 – 2009): Antonická Soňa, Brabcová Kateřina, Kalvodová Aneta, Mynář Petr, Stříbrná Kateřina

Na tyto závody je třeba se předregistrovat. Pokud budete potřebovat další informace nebo pomoc s registraci, obraťte se na příslušného trenéra.

Připomínáme všem účastníkům závodů ČP U14, že pro závodníky jsou povinné platné zdravotní prohlídky – viz vzor formuláře. Zdravotní prohlídka je platná rok, závodník je povinen ji předložit při prezentaci na závodech. Platnost prohlídky Vašeho dítěte lze ověřit po provedení předregistrace v seznamu registrovaných závodníků.

Všichni účastnici závodů musí být také členy příslušného sportovního svazu, v našem případě Českého horolezeckého svazu – je zajištěno prostřednictvím oddílu (průkazky s sebou).

Na závodech bude přítomen oddílový trenér.