Český pohár U14 Olomouc a MČR U14 Zlín

Koronavirus zrušil veškeré závody plánované na první pololetí tohoto roku a tak teď budeme vše tvrdě dohánět. V úterý začíná nový školní rok a hned na to v sobotu 05.09.2020 na stěně Flash Wall v Olomouci proběhnou první závody ze seriálu Český pohár U14 2020. Závody jsou především určené dětem, které už mají nějaké zkušenosti. Bližší informace jsou k nalezení na oficiální pozvánce.

O týden na to, v sobotu 12.09.2020 se ve Zlíně na stěně Vertikon uskuteční Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost kategorií U14 (tedy dětí mladších 14 let). Bližší informace jsou k nalezení na oficiální pozvánce.

Pro oba závody nominaci provedou příslušní trenéři. Poté je třeba se ně předregistrovat: Olomouc, Zlín. Pokud na webu ČHS ještě nejste registrování, musíte nejprve provést registraci (dle pokynů) a teprve až pak se můžete registrovat na jednotlivé závody. Kdybyste měli nějaký problém, dejte nám vědět – vyřešíme :).

Připomínáme všem účastníkům závodů ČP U14 a Českého poháru mládeže, že pro závodníky jsou povinné platné zdravotní prohlídky – viz vzor formuláře. Zdravotní prohlídka je platná rok, závodník je povinen ji předložit při prezentaci na závodech. Platnost prohlídky Vašeho dítěte lze ověřit po provedení předregistrace v seznamu registrovaných závodníků.

Všichni účastnici závodů musí být také členy příslušného sportovního svazu, v našem případě Českého horolezeckého svazu – je zajištěno prostřednictvím oddílu (průkazky s sebou).

Na obou závodech bude přítomen oddílový trenér: Andrzej.