Letní příměstské soustředění 2023

Máme ještě poslední volná místa (2 v každém termínu) na letních příměstských soustředěních organizovaných našim oddílem. Zájemce prosíme o vyplnění přihlašovacího formulář (níže).

Soustředění je určeno pro všechny dětí a mládež ve věku 8 – 15 let (nejen pro členy našeho oddílu), které nechtějí trávit prázdniny u televize nebo počítače. Je možno zvolit celotýdenní (5-denní) program nebo se přihlásit na jednotlivé dny (přednost mají týdenní účastnici). O děti se budou starat kvalifikovaní trenéři s mnohaletou zkušeností a s maximálním individuálním přístupem.

Termíny: 1) 10.-14.07.2023

              2) 31.07.-04.08.2023

Doba trvání: 09:00 – 16:00h

Místa: dle počasí

  • stěny: Hudy, Olympie nebo další,

  • skály: v Jundrově nebo v Rudicích,
  • výlety: Moravský kras, Pálava nebo další,

  • jiné letní radovánky: lanové centrum, koupaliště

Sraz účastníků: v 09:00h na místě určeném předem dle programu

S sebou: lezecké vybavení (sedák, lezečky, maglajz), sportovní oblečení a obuv, dostatek pití, jídlo na celý den, dle počasí a místa pláštěnka, kopie kartičky zdravotní pojišťovny.

Bude zajištěno: program dle místa lezení, odborné lezecké vedení, lezecký materiál, doprava do dané lokality, vstupné, doprovodný program (hry, soutěže, výlety).

Cena: 3000 Kč / 5 dnů / dítě nebo 600 Kč / den/ dítě (v případně částečné účastí).

Platba: na místě při příchodu

Vedení: trenéři horolezeckého oddílu mládeže Rocky Monkeys Brno.

Minimální počet účastníků: 4 děti

Maximální počet účastníků: 8 děti

Informace: Andrzej Kurowski, 603 822 662, akurowski@rockymonkeys.cz

Přihlášky:

Účastí dítěte na soustředění projevujete souhlas s pořizováním fotodokumentace, stejně jako s její následným využitím v materiálech organizátora, jakož i materiálech prezentujících tuto akci a činnost oddílu Rocky Monkeys Brno.

Pokud máte zájem o účast Vašeho dítěte na této akci, vyplňte a odešlete níže uvedenou přihlášku. V případně částečné účastí zvolte termín a v poznámce uveďte podrobnosti.

Letní příměstské soustředění 2023